E-posta ile Giriş Yap
E-posta adresinize giriş bağlantısı içeren bir e-posta göndereceğiz. Bu bağlantı ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz.
Şifre Sıfırlama
Şifre sıfırlama bağlantısı kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir.

Onay kodu

adresine gönderilen onay kodunu giriniz

·
·
·
·
·
·
Şifremi Unuttum

Lütfen giriş yapmak için aşağıdaki seçeneklerden birini seçin

Şifrenizi hatırlayamıyorsanız, şifre sıfırlama bağlantısı alabilir veya e-posta yoluyla giriş bağlantısı alabilirsiniz

Şifre sıfırlama bağlantısı gönder


PRO başvuru formu

Sanamekan PRO üyesi olmak için aşağıdaki formu doldurun. Ekibimiz talebinize en kısa sürede dönüş yapacaktır.

success-icon

Hata bildiri formu

Yaşadığınız sorundan dolayı üzgünüz.

Lütfen aşağıdaki formu doldurarak bize bildirin.
Hatayı bildirmeniz durumunda sorunun çözümü için ekibimiz tarafından çalışmalar başlatılacaktır. Çalışmalar başlatıldığında size geri dönüş yapılacaktır.

Hata giderilmesi halinde size geri dönüş yapabilmemiz için e-mail adresiniz gerekmektedir.

loading
Sanamekan logo

English

Türkçe

Sanamekan PRO'ya katıl

Mekan ekle

Bize Ulaşın

Hakkımızda

Sözleşmeler

Destek


Giriş yap

Hangi etkinlik türleri için mekan kiralayabilirim?

Mekan Kiralama Hizmetleri

Sanamekan olarak, çeşitli mekanları portföyümüzde barındırarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz:

Film, Dizi, Reklam ve Fotoğraf Çekimleri Prodüksiyon sektöründe çalışan yapımcılar, yönetmenler, fotoğrafçılar ve çeşitli profesyoneller filmler, diziler, tanıtım kampanyaları ve reklam filmleri ihtiyacına uygun mekanları Sanamekan aracılığıyla bulabilirler. Örneğin, şehir manzaralı teraslar, minimalist iç mekanlar veya tarihi dokusuyla etkileyici mekanlar, projenizin atmosferine uygun seçeneklerimiz arasındadır. Sanamekan, hikayelerini anlatmak isteyen markalar için dikkat çekici mekanlar sunar. Doğal güzelliklere sahip açık alanlardan, sanatsal dokusuyla ilgi çeken iç mekanlara, ürün çekimleri için modern stüdyolara kadar geniş bir yelpazede seçenek sunar.

Özel Etkinlikler ve Organizasyonlar Sanamekan, sadece profesyonel çekimler için değil aynı zamanda özel etkinlikler için de ideal mekanlar sunar;

Kutlama Etkinlikleri: Doğum günü kutlamaları ve bekarlığa veda partileri gibi unutulmaz anılar biriktireceğiniz partiler için konseptinize uygun mekanları seçebilirsiniz.

Kurumsal Etkinlikler: Şirketinizin veya özel organizasyonunuzun prestijini artırmak için uygun mekanları Sanamekan'da bulabilirsiniz.

Düğün Törenleri: Ömür boyu sürecek mutlu birlikteliğinizi Sanamekan'ın romantik ve zarif mekanlarıyla taçlandırabilirsiniz. Düğününüzün konseptine uygun seçenekleri keşfedin.

Atölye Çalışmaları: Yaratıcılığınızı ve bilginizi paylaşmak için etkileyici mekanlar arıyorsanız, Sanamekan size en uygun seçenekleri sunar.

Spor: Sanamekan olarak, spor ve rekreasyon tutkunlarına özel sıradışı mekanlar sunuyoruz. Eğer spor, egzersiz yapmak veya bu alanda bir etkinlik düzenlemek istiyorsanız, ihtiyaçlarınıza uygun bir mekanı portföyümüzde bulabilirsiniz.

Sanamekan olarak, sizlere sıradışı mekanlar ve etkinliklerle dolu unutulmaz deneyimler yaşatmak için buradayız. Çekimlerinizde ve etkinliklerinizde mükemmelliği yakalamak için Sanamekan ayrıcalığını yaşamaya hazır mısınız?

Misafir İçin Makaleler

Bize merhaba de! 👋