E-posta ile Giriş Yap
E-posta adresinize giriş bağlantısı içeren bir e-posta göndereceğiz. Bu bağlantı ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz.
Şifre Sıfırlama
Şifre sıfırlama bağlantısı kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir.

Onay kodu

adresine gönderilen onay kodunu giriniz

·
·
·
·
·
·
Şifremi Unuttum

Lütfen giriş yapmak için aşağıdaki seçeneklerden birini seçin

Şifrenizi hatırlayamıyorsanız, şifre sıfırlama bağlantısı alabilir veya e-posta yoluyla giriş bağlantısı alabilirsiniz

Şifre sıfırlama bağlantısı gönder


PRO başvuru formu

Sanamekan PRO üyesi olmak için aşağıdaki formu doldurun. Ekibimiz talebinize en kısa sürede dönüş yapacaktır.

success-icon

Hata bildiri formu

Yaşadığınız sorundan dolayı üzgünüz.

Lütfen aşağıdaki formu doldurarak bize bildirin.
Hatayı bildirmeniz durumunda sorunun çözümü için ekibimiz tarafından çalışmalar başlatılacaktır. Çalışmalar başlatıldığında size geri dönüş yapılacaktır.

Hata giderilmesi halinde size geri dönüş yapabilmemiz için e-mail adresiniz gerekmektedir.

loading
Sanamekan logo

English

Türkçe

Sanamekan PRO'ya katıl

Mekan ekle

Bize Ulaşın

Hakkımızda

Sözleşmeler

Destek


Giriş yap

Neden Sanamekan?

Geniş Mekan Seçenekleri

Sanamekan olarak, etkinlikleriniz ve prodüksiyon çekimleriniz için özenle seçilmiş yüzlerce mekana erişim sağlıyoruz. Sanamekan, farklı tarzlara ve ihtiyaçlara uygun birçok mekan seçeneğini bir araya getirir ve etkinlik veya çekimlerinize en uygun olanını belirlemenize yardımcı olur.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışı

Sanamekan olarak, müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızı her adımda hissettiriyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz, etkinliğinizin veya prodüksiyonunuzun her aşamasında size destek sağlayarak, organizasyonunuzun veya projenizin kusursuz bir şekilde ilerlemesini sağlar. Deneyimli ekibimiz sayesinde, çekimler ve etkinlikler için gereken tüm organizasyon süreçlerinde size profesyonel destek sunuyor, özel günlerinizi ya da projelerinizi tamamen kişiselleştiriyoruz.

Çekimlerinizde Hayal Ettikleriniz İçin Sanamekan Burada!

Sanamekan, çekimler için en uygun mekanları belirleyerek yapımcılar yönetmenler ve çeşitli profesyonellerle buluşturur. Farklı tarzlara ve ihtiyaçlara uygun seçenekleriyle projelere ev sahipliği yapar ve vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olur. Sadece film ve dizi çekimleri için değil, reklam projelerinden fotoğraf çekimlerine kadar her türlü görsel içerik için ideal mekanları sağlar.

Özel Etkinlikler ve Organizasyonlar

Sanamekan, sadece profesyonel çekimler için değil aynı zamanda özel etkinlikler için de mükemmel mekan seçenekleri sunar. Doğum günü partileri, kokteyl etkinlikleri, düğünler, atölye çalışmaları, bekarlığa veda organizasyonları ve daha birçok etkinlik için ideal mekanlarla sizleri buluşturur. Her türlü aktivite ve etkinliğe uygun mekanları portföyünde barındırarak, özel günlerinizi unutulmaz kılmak için yanınızdadır.

Sanamekan olarak, sizlere sıradışı mekanlar ve etkinliklerle dolu unutulmaz deneyimler yaşatmak için buradayız. Çekimlerinizde ve etkinliklerinizde mükemmelliği yakalamak için Sanamekan ayrıcalığıyla tanışın.

Misafir İçin Makaleler

Bize merhaba de! 👋